Wydarzenia

Najsławniejsza polska DJ-ka zagra we Wrocławiu

Dodano 5 lutego 2017
Centrum seniora Angel Care

Występowała na największych festiwalach w Polsce, prowadzi aktywny tryb życia, nie lubi narzekania. DJ Wika, 78-letnia DJ-ka, udowadnia, że młodość to stan ducha. W Walentynki zagra z we Wrocławiu – dla seniorów. Ruszyły zapisy.

 

 

DJ Wika, czyli Wirginia Szmyt, przed laty była pedagogiem w ośrodkach dla trudnej młodzieży. W grudniu skończyła 78 lat. Mimo to, jak powtarza, nie ma czasu na starość. Jest aktywna, uśmiechnięta i łamie stereotypy. Kilkanaście lat temu zaczynała na wieczorkach dla seniorów. Teraz zyskała miano „najstarszej DJ-ki w Polsce”, a jej dyskoteki, dancingi
i imprezy taneczne łączą pokolenia w całym kraju. Będzie można się o tym przekonać w Walentynki w Centrum Seniora Angel Care.

 

Walentynkowy dancing

Walentynkowy dancing rozpocznie się punktualnie o godzinie 17.00. DJ Wika zawładnie parkietem przebojami ponadczasowych artystów i współczesnych hitów. Uczestnicy mogą się spodziewać Boney M, disco polo z „Jesteś szalona” na czele, czy też ''Czy ten pan i ta pani są w sobie zakochani'' Ani Wyszkoni, która jest ulubioną piosenkarką DJ Wiki.

W Angel Care warto pojawić się wcześniej. Już o godzinie 15.00 rozpocznie się otwarty wykład DJ Wiki - „O miłości do muzyki”. Najstarsza DJ-ka w Polsce zdradzi, jak rozpoczęła się jej przygoda z konsolą. Opowie również o tym, jak pięknie się starzeć realizując swoje pasje, nie oglądając się za siebie. Zapisy pod numerem: 71 306 90 30

- DJ Wika każdego dnia udowadnia, że wiek nie jest dla niej żadną przeszkodą w realizacji pasji. Co więcej, pokazuje, że to klucz do utrzymania dobrej formy i czerpania radości z codzienności. To idea, która towarzyszy nam każdego dnia w Centrum Seniora Angel Care. Zachęcamy do udziału w spotkaniu walentynkowym, każdego, bez względu na wiek. Z kolei na co dzień zapraszamy do udziału w aktywnościach naszego Klubu Seniora mówi Michał Kowalski, dyrektor generalny Angel Care.

 

Emerytura bez nudy

Dodatkowo przez cały wieczór na seniorów czekać będą studio fotograficzne wyposażone w aparat polaroid, który umożliwia natychmiastowe wywołanie zdjęcia. DJ Wika zapowiedziała już, że chętnie zapozuje do pamiątkowych zdjęć
i wręczy autografy, choć sama nie uważa się za gwiazdę.

- Cały czas jestem sobą. Gram dla siebie, a przy okazji staram się innych zarazić swoją radością – mówi DJ Wika.
- Starość nie musi być nudna
. Jestem przykładem, że emerytura nie jest przeszkodą w realizacją marzeń. Co więcej, otwiera nowe możliwości – dodaje.

Tuż po wykładzie (o godz. 16.00) w Angel Care rozpocznie się Spotkanie Samotnych Serc (speed dating). Każdy uczestnik weźmie udział w szybkich randkach, podczas których porozmawia z innymi osobami w swoim wieku. To doskonała okazja do nawiązania bliższych znajomości. Zapisy dla seniorów trwają pod numerem telefonu 71 306 90 30.

 

 

Więcej informacji: www.angel-care.pl

 

Angel Care działa przy ul. Dyrekcyjnej we Wrocławiu w budynku dawnego szpitala Uniwersytetu Medycznego. Jest pierwszym punktem na mapie sieci ośrodków opieki w Polsce firmowanych tą marką, ale także w innych młodych państwach członkowskich Unii Europejskiej. W Angel Care zainwestowała potężna grupa deweloperska Angel Poland Group i sieć centrów opieki MD Nursing.

ajax loader