Pomysły na prezent na Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia – obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. W tym roku zapewne będziemy go świętować inaczej niż zwykle. W trosce o zdrowie najbliższych, życzenia złóżmy telefonicznie, a prezent wyślijmy! Jeśli nie macie pomysłu na tegoroczny podarunek, podpowiadamy z czego Babcia i Dziadek się na pewno ucieszą. 

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, o którym absolutnie nie możemy zapomnieć. Wypada także z okazji tego święta przygotować jakąś niespodziankę. Czasem niewiele trzeba, aby naszym seniorom sprawić radość. Oto 10 pomysłów na prezent:

1. Ręcznie wykonana laurka bądź ozdobna kartka

Proste pomysły zwykle sprawdzają się najlepiej. Własnoręcznie wykonany prezent od serca na pewno wzruszy dziadków.

2. Kompozycja kwiatowa

Kwiaty to zawsze niezawodny sposób wyrażenia miłości i wdzięczności. Można zamówić je w kwiaciarni lub wykonać własną kompozycję. Bardzo popularna staje się ostatnio poczta kwiatowa, która pozwala nam wysłać bukiet nawet w dalekie miejsca. Wystarczy zamówić je za pośrednictwem strony internetowej www.pocztakwiatowa.pl

3. Sesja zdjęciowa z wnukami

Wspólna sesja to okazja na spędzenie czasu razem, a przy okazji wyjątkowa pamiątka, która zostanie z nami na dłużej. Fotograf na pewno zadba o odpowiednią atmosferę, a zrobione przez niego zdjęcia będą świetnie się prezentować w domowym albumie.

4. Opowiedz mi Babciu. Odpowiedz mi dziadku. Książki do przechowywania wspomnień.

Książki wspomnień umożliwiają uchwycenie ważnych wydarzeń z życia babci i dziadka, od dzieciństwa do chwili obecnej. Każda książka będzie na swój sposób wyjątkowa i bez wątpienia stanie się cennym skarbem dla całej rodziny.
https://moidziadkowie.pl

5. Kwitnące kule herbaciane


Jest to oryginalny prezent, który z pewnością ucieszy każdego miłośnika herbaty. Kwitnąca Bombonierka w pięknym, złotym pudełku zawierającą wyjątkową kompozycję herbat, które po zaparzeniu rozwijają swoje liście i ukazują fantazyjne kształty.
https://www.cozaherbata.pl

6. Drzewo genealogiczne

Warto poświęcić trochę czasu na stworzenie unikatowego prezentu, idealnego dla osób ceniących sobie wartości rodzinne. Do drzewa genealogicznego możemy dodać portret każdego członka rodziny, a następnie wydrukować je na płótnie i oprawić w drewnianą ramę. https://mygiftdna.pl

7. Słoik z pomysłami na wspólne spędzenie czasu

Do ozdobionego słoika możemy wrzucić ręcznie wykonane karteczki z losowymi pomysłami na wspólne spędzenie czasu Dziadków i Wnuków. Już dzisiaj zaplanujmy atrakcje, które będzie można zrealizować w przyszłości. Warto wziąć pod uwagę hobby dziadków i dopasować karteczki do ich ulubionego sposobu spędzania czasu wolnego. Z pomocą przychodzą nam różnorodne vouchery, na przykład na zabiegi kosmetyczne czy pakiety pobytowe w hotelu.

8. Polska. 52 weekendy. Sprawdzone wycieczki po Polsce

Dla aktywnych osób polecamy przewodnik z propozycjami weekendowych wyjazdów. Warto przygotować się do przyszłych podróży, gdy te będą już możliwe. Przewodnik zawiera miejsca i atrakcje naszego kraju, o których często nawet nie słyszeliśmy. 
https://www.taniaksiazka.pl

9. Miód z prywatnej pasieki

To porcja naturalnej słodyczy, która będzie dla Babci i Dziadka wspaniałą niespodzianką. Kartonik z wybranymi miodami to oryginalny upominek, ale także sposób, aby okazać troskę o ukochanych seniorów. Wystarczy skomponować dla nich indywidualne zestawy miodów, a zamawiając je w sklepie internetowym wybrać opcję dostawy bezpośrednio do obdarowanych. Prezenty dotrą bezpiecznie i w samą porę. Miody są dostępne na stronie:
https://pasiekisadowskich.pl/

10. Portret lub karykatura

Portret lub karykatura może być alternatywą dla wspólnej sesji zdjęciowej. Większość artystów jest w stanie odtworzyć malunek ze zdjęcia. Istnieje możliwość wykonania także portretu rodzinnego, który będzie przypominał dziadkom o ukochanych dzieciach oraz wnukach.
http://www.zewecki.pl

Inne pomysły na prezenty dla seniora znajdziecie na w artykule: Idealny prezent dla seniora? Mamy pomysły!

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia!

prezentyświęto
Komentarze (0)
Dodaj komentarz