Rehabilitacja w czasach pandemii

Jeśli potrzebujesz rehabilitacji, ale ze względu na ograniczenia pandemiczne, obawiasz się tej stacjonarnej, skorzystaj z zajęć online prowadzonych przez Fundację Avalon. Na bezpłatną rehabilitację, realizowaną w ramach projektu „Aktywność kluczem do niezależności”, można zgłosić się telefonicznie pod nr. 22 349 97 71 lub mailowo: fundacja@fundacjaavalon.pl.

Terapia online, indywidualna i grupowa

W Fundacji Avalon pacjenci mogą za pośrednictwem Internetu, skorzystać zarówno z zajęć rehabilitacyjnych, jak i zajęć dodatkowych w postaci aktywności sportowych, dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Zajęcia odbywają się za pomocą aplikacji Zoom. Dołączenie do zajęć jest łatwe. Uczestnik otrzymuje na adres mailowy link, w który wystarczy kliknąć w dniu zajęć. Na czas epidemii jest to bezpieczne rozwiązanie, ponieważ rehabilitacja odbywa się u pacjenta w domu.

Jeżeli czujesz, że brak ruchu negatywnie wpływa na Twoją kondycję, albo masz problemy z równowagą, przykurczami czy oddechem to dobierzemy trening odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb – mówi Piotr, fizjoterapeuta Zespołu Avalon Active.

Nie tylko rehabilitacja

W ramach projektu można skorzystać z indywidualnych zajęć, takich jak aktywna rehabilitacja, spotkanie z psychologiem, zajęcia neurologopedyczne lub z zajęć grupowych – jak np.  cross trening, zumba, nordic walking, techniki relaksacyjno-oddechowe. Wszystkie zajęcia są dostosowane przez specjalistów Avalon Active tak, by przynosiły jak najlepsze efekty dla pacjentów.

Z rehabilitacji można skorzystać bezpłatnie w ramach projektu „Aktywność kluczem do niezależności”, współfinansowanego ze środków PFRON. Do udziału zaproszone są osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym.

Oprócz zajęć online Fundacja prowadzi tradycyjną rehabilitację stacjonarną. Zajęcia prowadzone są przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa, które zmniejszają ryzyko zakażenia koronawirusem.

Zgłoś się już dziś!

Umów się na konsultację, podczas której fizjoterapeuta dopasuje pakiet zajęć odpowiedni do Twoich potrzeb i możliwości.

Zapisy przez tel. 22 349 97 71, 796 324 328 lub e-mail: fundacja@fundacjaavalon.pl

Chcesz wiedzieć więcej o projekcie? Wejdź na aktywni.fundacjaavalon.pl.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz