O nas

“Aktywni Plus” to serwis dostrzegający potencjał osób po 50 roku życia i dostosowujący swój przekaz do potrzeb zdefiniowanych konsumentów.

Nasi odbiorcy to osoby aktywne zawodowo i prywatnie, szukające inspiracji, nie poddając się rutynie życia i realizujące swoje pasje i pragnienia. “Aktywni Plus” to serwis zachęcający do zmiany stylu życia, otwartości na nowe doświadczenia i inspirujący do poszerzania wiedzy.

Smiling tanned mature woman at the beach with her husband turning to smile at the camera as they enjoy a healthy active lifestyle
Radical_elektrosmog

Trendy i fakty

Starzenie się to najsilniejszy dzisiaj trend demograficzny kształtujący społeczeństwo przyszłości. Zjawisko bezprecedensowe w historii ludzkości i znak XXI wieku, najsilniej widoczny w Europie.

To zarazem nowe wyzwanie oraz wielkie możliwości stojące przed współczesnym marketingiem. Konsumenci w grupie 50+ dziś stanowi 14 milionów osób w Polsce, o sile nabywczej ponad 258 miliardów złotych rocznie.

FORMAT REKLAMY

double billboard
rectangle
skyscraper
video

WYMIAR REKLAMY

1200 x 200 px
300 x 250 px
160 x 600 px
30 sek., max. 1,5 MB

Reklama w serwisie Aktywni Plus

Chcesz wykupić reklamę? Skontaktuj się!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i zewnętrzne skrypty, aby zwiększyć wygodę korzystania z niej. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Akceptuję Czytaj więcej