Żyj bardziej! Portal dla ludzi dojrzałych

Reklamuj się u nas

Szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł dotrzeć do osób dojrzałych, świadomych, ciekawych życia, krótko mówiąc z energią do spełniania marzeń? Trafiłeś pod właściwy adres. Aktywni plus to Twoje miejsce w sieci!

Jak możemy Ci pomóc?

Dołącz do świata naszych czytelników  i umieść swoją kampanię w najlepszym miejscu redakcyjnym – w portalu, które ma wpływ, oddziałuje i przede wszystkim jest godny zaufania. Oferujemy przestrzeń dla marki, jakiej nie ma nigdzie indziej na rynku.

Docieraj do swojej idealnej grupy odbiorców na podstawie tego, w jaki sposób oni konsumują treści. Sprawimy, że Twoje reklamy dotrą tylko do tych konsumentów, którzy są zainteresowani Twoim produktem i najbardziej skłonni do zakupu.

Pomożemy Ci stworzyć tekst, wideo, podcast, zakładkę czy cały cykl materiałów, a nawet możemy przetestować i opisać redakcyjne wrażenia z testów Twoich produktów w taki sposób, który naprawdę zainteresuje naszych czytelników. Wykorzystamy najnowsze metody, aby poszerzyć Twój zasięg i zbliżyć Cię do konsumentów. Mamy lata doświadczeń i wiemy, jak to robić.

Bez względu na to, jak śmiały lub niezwykły może wydawać się Twój pomysł, nasz zespół z przyjemnością wprowadzi go w życie.

A jeśli interesuje Cię elastyczne i efektywne kosztowo rozwiązanie, jakim są ogłoszenia, to mamy też na to miejsce w naszym portalu. Zdradzimy Ci mały sekret – ze stałymi klientami, którzy mają ciekawe rozwiązania nawiązujemy także współpracę redakcyjną.

Niezależnie od tego, jaki jest Twój produkt, jaki jest Twój budżet, znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie, które sprawdzi się w naszej przestrzeni.
Zapraszamy do współpracy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i zewnętrzne skrypty, aby zwiększyć wygodę korzystania z niej. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Akceptuję Czytaj więcej