Żyj bardziej! Portal dla ludzi dojrzałych

Warszawski Mokotów okiem Aleksandra Małachowskiego, fotografa

Jesienny Mokotów to mój mini-projekt, który realizuję w wolnych chwilach tej jesieni

Biorę telefon i wyruszam na spacer. Od miesiąca dokumentuję lokalną zabudowę, zatopioną w jesiennej przyrodzie. Warszawski Stary Mokotów, bo o nim mowa, skrywa w sobie mnóstwo przepięknych kamienic, modernistycznych domów, intrygujących aut czy po prostu magicznych zakątków. To też, koniec końców, moje korzenie – to tu się wychowywałem i tu po latach wróciłem.


Warszawski Stary Mokotów skrywa w sobie mnóstwo przepięknych kamienic, modernistycznych domów, intrygujących aut czy po prostu magicznych zakątków.

Całej dzielnicy nie przejdę tej jesieni – to oczywiste, ale mam nadzieję pokazać, choć część tutejszych architektonicznych pereł, które otoczone tymi pomarańczowymi barwami wydają się jeszcze bardziej zachęcać do podziwiania. Dotychczasowe fotografie powstały wokół ulic: Olimpijskiej, Gimnastycznej, Balladyny, Madalińskiego i Goworka. Gwarantuję, że spacer w ich okolicach przyniesie mnóstwo pozytywnych wrażeń.

Obejrzyj Kalifornię okiem Szymona Szcześniaka, fotografa

Chcę pokazać chociaż część tutejszych architektonicznych pereł, które otoczone tymi pomarańczowymi barwami wydają się jeszcze bardziej zachęcać do podziwiania.
Warszawski Mokotów okiem Aleksandra Małachowskiego, fotografa

Aleksander Małachowski – to fotograf architektury urodzony i wychowany w Warszawie. W 2019 roku obronił tytuł magistra sztuki na Wydziale Sztuki Nowych Mediów w PJATK. Jego pasja zrodziła się z ciągłej chęci odkrywania nowych perspektyw oraz przywiązywania uwagi do detali. Nieustannie szuka połączenia pomiędzy fotografią a otaczającym go, uporządkowanym światem. Obserwując rzeczywistość, koncentruje się na geometrii, symetrii oraz minimalizmie.

www.instagram.com/hashtagalek

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i zewnętrzne skrypty, aby zwiększyć wygodę korzystania z niej. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Akceptuję Czytaj więcej